Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Stráženie Božieho hrobu 2015

10. 3. 2015

                         STRÁŽENIE BOŽIEHO HROBU 2015

 

PIATOK VEČER

 

1.   19:00-19:30    Peter Bakoš a Ján Furiel

2.   19:30-20:00   Vojtech Klocháň a Benijamín Hajdúch

3.   20:00-20:30   Peter Spišiak a Erik Maslík

4.   20:30-21:00   Jozef Žuffa a Július Adamec

5.   21:00-22:00   Jozef Nakačka a Ján Zuber

6.   22:00-23:00   Dávid Žuffa a Marek Puňák

7.   23:00-24:00   Matúš Brunčák a Peter Kolenič 

                                                                                    

SOBOTA OD POLNOCI

 

8.   24:00-01:00   Martin Mičáň a Andrej Hajdúch

9.   01:00-02:00   Patrik Strapec a Tibor Mudroň

10. 02:00-03:00   Patrik Žuffa a Jakub Janík

11. 03:00-04:00   Matúš Suľa a Jakub Špavor

12. 04:00-05:00   Marek Mores a Patrik Straka

13. 05:00-06:00   Anton Janík a Juraj Smutňák

14. 06:00-06:30   Jozef Polčic a Michal Hudec

                                                                                         

SOBOTA DOPOLUDNIA

 

15.  06:30-07:00   Matúš Sálus a Rastislav Straka

16.  07:00-07:30   Šimon Hajdúch a Karol Viglaš

17.  07:30-08:00   Pavol Hajdúch a Martin Pavolka

18.  08:00-08:30   Lukáš Kantárik a Dávid Hajdúch

19.  08:30-09:00   Peter Blaha a Matúš Janík

20.  09:00-09:30   Dávid Ďuroň a Filip Ďuroň

21.  09:30-10:00   Patrik Suľa a Patrik Šutta

22.  10:00-10:30   Martin Ferančík a Jakub Šutta

23.  10:30-11:00   Ján Meľo a Filip Meľo                                                                  24.  11:00-11:30   Marek Staš a Július Staš                                                          25.  11:30-12:00   Milan Michalka a Tadeáš Štefka

 

SOBOTA POPOLUDNÍ

 

26.  12:00-12:30   Filip Ťapajna a Marián Hajdúch

27.  12:30-13:00   Jozef Strapec a Rastislav Meľo

28.  13:00-13:30   Patrik Hajdúch a Mário Šútovec

29.  13:30-14:00   Marek Bača a Oliver Bača

30.  14:00-14:30   Jozef Spišiak a Tadeáš Straka

31.  14:30-15:00   Patrik Ťapajna a Dávid Ťapajna

32.  15:00-15:30   Jozef Žuffa a Anton Janík

33.  15:30-16:00   Jozef Polčic a Juraj Smutňák

34.  16:00-16:30   Patrik Straka a Marek Mores

35.  16:30-17:00   Marek Puňák a Július Adamec

36.  17:00-17:30   Matúš Sálus a Michal Hudec

37.  17:30-18:00   Jozef Nakačka a Ján Zuber     

38.  18:00-18:30   Rastislav Straka a Dávid Hajdúch

39.  18:30-19:15   Jakub Špavor a Šimon Hajdúch                                                                                                                

    

 
Reklama